رستوران پدیده شاندیز کیش

معرفی رستوران : رستوران زیبای پدیده شاندیز جزیره کیش یکی از رستوران های معروف جزیره کیش است که در سال 1389 افتتاح شده است. این رستوران که در زمینی به مساحت 6500 متر مربع ساخته شده است عنوان بزرگ ترین رستوران سرپوشیده دنیا را دارا است. نکته بسیار جالب این رستوران این است که تنها ظرف مدت 35 روز ساخته شده است و توانسته از این نظر نام خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت نماید. معماری رستوران بسیار جالب است و ساختمان شبیه دروازه های ورودی شهر بابل که 2000 سال پیش وجود داشت ساخته شده است. در مقابل ساختمان رستوران مجسمه معروف 100 تنی لنگر قرار گرفته است. فضای داخلی این رستوران نیز بسیار زیبا است و دارای دو طبقه می باشد. سن موسیقی زنده در قسمت شمالی رستوران قرار گرفته است تا در هرجایی که بنشینید به آن اشراف داشته باشید. 

رستوران پدیده شاندیز کیش

منو رستوران: منوی این رستوران شامل انواع غذاهای دریایی، غذاهای ایرانی ، کباب ها و استیک است. سالاد بار بسیار متنوعی نیز در این رستوران وجود دارد که برای استفاده از آن باید هزینه اضافی پرداخت کنید. غذای معروف این رستوران در میان مشتریان شیشلیک مخصوص شاندیز است.

پیشنهاد ما : این رستوران برای مهمانان گرامی تور کیش که قصد صرف غذا در آن را داشته باشند سرویس رفت و برگشت رایگان در نظر گرفته است. هر شب برنامه موسیقی زنده در آن اجرا می شود و البته باید توجه داشته باشید که قیمت ها در این رستوران کمی بالا است. 

رستوران پدیده شاندیز کیش

ساعت کاری رستوران : از 12 تا 16 برای ناهار و از 20 تا 24 برای شام

موقعیت مکانی رستوران : جاده جهان، نرسیده به میدان غروب، رستوران پدیده شاندیز کیش

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید